
A szomszéd szoba (Fábri)
The Room Next Door
spanyol filmdráma, 110 perc, 2024
angol nyelven, magyar felirattal
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
The Room Next Door
spanyol filmdráma, 110 perc, 2024
angol nyelven, magyar felirattal
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. január 5. vasárnap, 20:00
Rendező: Pedro Almodóvar
Szereplők: Tilda Swinton, Julianne Moore, John Turturro
Az európai mozi legendás, szeszélyes és különleges alakja, az Oscar-díjas Pedro Almodóvar pályája első angol nyelvű filmjét két csodálatos, Oscar-díjra jelölt színésznő főszereplésével, Tilda Swintonnal és Julianne Moore-ral készítette el. A szomszéd szoba az idei Velencei Nemzetközi Filmfesztiválon hatalmas sikert aratott, és megnyerte a fődíjat, az Arany Oroszlánt!
Ingrid (Julianne Moore) és Martha (Tilda Swinton) valaha jó barátnők voltak, aztán az életük másképp alakult, és elsodródtak egymás mellől. Egyikük sikeres író, a másik haditudósító lett. Hosszú évek után véletlenül, rendkívüli körülmények között találkoznak, és e találkozás mindkettejük életére óriási hatást gyakorol.
Martha ugyanis halálos beteg. Nem hajlandó kivárni a nehéz befejezést, a saját kezébe akarja venni a sorsát. És arra kéri egykori barátnőjét, hogy amikor elbúcsúzik a világtól, legyen ott vele a háza szomszéd szobájában. Se közelebb, se távolabb. Csak várjon a szomszéd szobában.
A két nő egy gyönyörű erdei házba utazik. Azután nem pont úgy alakulnak a dolgok, ahogy tervezték…
Díjak: Velencei Nemzetközi Filmfesztivál 2024 - Arany Oroszlán
Bemutató dátuma: 2024.11.28.
Forgalmazó: InterCom
Műsor: Szergej Prokofjev: 1. (Desz-dúr) zongoraverseny, Op. 10; 5. (G-dúr) zongoraverseny, Op. 55; 5. (B-dúr) szimfónia, Op. 100
Húsz éve jelent meg Nádas Péter korszakos regénye, a Párhuzamos történetek. Szorul a hurok címmel Forgách András írt drámát e „gigantikus mű” néhány motívuma alapján, melyből Znamenák István rendezett felolvasószínházi előadást – a produkciót 2025. március 27-én, 19 órától mutatjuk be.
Giuseppe Verdi DON CARLOS Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
A Cirkuszhercegben egy különös cirkusziskolába csöppenünk, amelyben a tanárnő, Demjén Natália arra keresi a választ, hogy ebben a – lassan…
„A nő nem férfi, a férfi nem nő. Ennyi.”
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!