Agamemnon gyermekei
2011. december 16-án, pénteken 19.00-kor Agamemnon gyermekei című előadás lesz a Nádor Teremben.
Zenés tragikomédia Gluck zenéjére.
több
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
2011. december 16-án, pénteken 19.00-kor Agamemnon gyermekei című előadás lesz a Nádor Teremben.
Zenés tragikomédia Gluck zenéjére.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2011. december 16. péntek, 19:00
A Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok 41 éve állít emléket az 1335-ös visegrádi királytalálkozónak, a középkori Európa egyik legfontosabb eseményének. E három napon látványos lovagi tornák, pompás királyi menet és esti fáklyás felvonulás, vásár és koncertek várja az idelátogatókat, és természetesen a méltán híres királyi palota, gyönyörű reneszánsz kertje és a Salamon-torony is újra pezsgő középkori élettel telik meg. Szeretettel várjuk Önöket 2026-ban is Palotajátékokra, hogy együtt idézhessük fel azt az utánozhatatlan középkori hangulatot, melynek egyik hiteles helyszíne Visegrád!
A Kossuth-, Liszt Ferenc- és Prima-díjas Kovács Kati visszatér oda, ahol megnyerte az első Táncdalfesztivált, az Erkel Színházba. Oda, ahol örökre beírta nevét a magyar zenetörténelem legnagyobbjai közé. Most ismét ugyanott csendült fel az a hang, amely azóta generációk számára vált meghatározóvá, és amely hat évtized múltán is töretlen erővel, hitelességgel és szeretettel szól a közönséghez. A nagyszabású jubileumi koncerten két népszerű fiatal művész is színpadra lép Kovács Kati oldalán, akiknek kilétét egyelőre még titok övezi, de annyi biztos, hogy különleges és eddig nem látott zenei találkozásokat ígér.
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)
LILI BÁRÓNŐ Huszka Jenő – Martos Ferenc operett 2 felvonásban
éretlen komédia Ifj. Vidnyánszky Attila és Németh Nikolett szövege, valamint a társulat improvizációi alapján
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!