Gyerekprogram helyszínek

Bálna program

Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!

PROGRAMOK

A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre! 

Program


ÁJLÁVJÚ

ÁJLÁVJÚ

A szerelem története egyidős az emberiség történetével, így van is róla bőven mit mesélnünk mindannyiunknak, az első ügyetlen csóktól egészen az újrakezdésig.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. október 8. csütörtök, 19:00

ÁJLÁVJÚ

A pikánsan szórakoztató előadás titka, hogy a négy káprázatos énekhangú színész egyetlen este alatt összesen 72 szerepet ölt magára.

A szerelem története egyidős az emberiség történetével, így van is róla bőven mit mesélnünk mindannyiunknak, az első ügyetlen csóktól egészen az újrakezdésig.
Csodálatos dallamokkal, nagyszerű koreográfiákkal várja Nézőit a 4 színjátékos, akik bravúros átalakulásokkal, humorral, romantikával, válással, majd persze kibéküléssel együtt teszik teljessé az estét!

Szereplők:
BALOG TÍMEA
FOKI VERONIKA
KURKÓ JÓZSEF
SÖVEGJÁRTÓ ÁRON

Koreográfus: Sándor Dávid
Zenei vezető: Szép András
Rendező: Pesty-Nagy Kati
Szerző: Jimmy Roberts, Joe Di Pietro
Fordította: Fábri Péter

Ajánlatunk


A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.

A Rippl-Rónai Művészeti Intézet harmadéves színész osztálya Csehov A három lány című darabján keresztül saját magáról kezd el beszélni: vágyakról, halogatásról és arról az ismerős érzésről, hogy „majd egyszer” minden jobb lesz. A Hamvai Kornél-féle fordítás friss, mai hangon szólal meg, Kelemen József rendezésében pedig a csehovi világ közel kerül a jelenhez. A történet három fiatal nő körül forog, akik egy vidéki városban élnek, és folyamatosan arról álmodnak, hogy visszajutnak Moszkvába – egy jobb, izgalmasabb élet reményében. Az előadás erősen épít a humorra és az öniróniára: a szereplők sokszor nevetségesek, miközben nagyon is pontosan rájuk ismerünk – és magunkra. A végére nem Moszkva kerül közelebb – hanem az a felismerés, hogy az élet nem kezdődik el magától.

Ez a jubileumi előadás nem egyszerűen levelek gyűjteménye, hanem egy színház lüktető emlékezete. Legendás színészek, rendezők, igazgatók és egykori társulati tagok személyes sorain keresztül rajzolódik ki a Vígszínház több mint egy évszázados története.

Ajánló


Egy magányos csavargó, akinek semmije sincs – csak a szíve. Egy árva kisfiú, aki minden szeretetre éhes. Egy hideg, szürke…

operett Bemutató: 2026 április 11.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!