Gyerekprogram helyszínek

Bálna program

Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!

PROGRAMOK

A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre! 

Program


ELVIS SHOW & AFTERPARTY
10

ELVIS SHOW & AFTERPARTY

ELVIS SHOW – 19:00-tól
Egy nagyszabású, látványos koncertprodukció érkezik a Riz Levente Sport- és Rendezvényközpontba! A Debrecen Big Band egyedülálló produkciójában az X-Faktor közönségkedvencei, Vastag Csaba és Vastag Tamás, valamint Lantos Gábor, a „magyar Elvis” idézik meg Elvis Presley legismertebb slágereit.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. április 10. péntek, 19:00

ELVIS SHOW – 19:00-tól

Egy nagyszabású, látványos koncertprodukció érkezik a Riz Levente Sport- és Rendezvényközpontba! A Debrecen Big Band egyedülálló produkciójában az X-Faktor közönségkedvencei, Vastag Csaba és Vastag Tamás, valamint Lantos Gábor, a „magyar Elvis” idézik meg Elvis Presley legismertebb slágereit. Az est során élő nagyzenekari hangzás, dinamikus show-elemek és látványos színpadi megoldások garantálják az igazi koncertélményt. A produkcióban közreműködnek a Valcer Táncstúdió táncosai.
Producer: Daróczi László.

A show-műsor után nem ér véget az este – folytatódik a buli!

AFTERPARTY – 21:30-tól

Érkezik Gönczi Gábor és a Smile Rock Circus, s a színpadot egy igazi, élőzenés partyshow veszi át, ahol a felszabadult hangulat, a legismertebb slágerek, pörgős ritmusok kerülnek a középpontba - exkluzív sztárfellépők előadásában.

Az Afterparty különleges vendégei: Szentpéteri Eszter televíziós műsorvezető és Dorogi Barbara színésznő egy friss zenei formációval érkezik: színpadra lép az est folyamán a B.E. SOULMATES és Kerekes Ali is.

Az ülőjegyek a tánctérre is érvényesek – állj fel és táncolj kedvedre a rendezvény alatt!

Kapunyitás: 18:00
ELVIS SHOW: 19:00
AFTERPARTY: 21:30

Szervező: Maxakkord
❖ A jegy megvásárlásával értéket teremtesz: a jegybevétel egy része az Innovatív Kultúráért Egyesület támogatását szolgálja. A Maxakkord a kultúra és a művészet oldalán áll – partnerség, együttműködés és az alkotás szellemében.

Ajánlatunk


Mi történik, ha Mozart operájának hőseit nem énekesek, hanem finoman megmunkált marionettfigurák jelenítik meg a színpadon? A Salzburgi Marionettszínház produkciója az operairodalom emblematikus művének alig egyórás változata: miközben a történet legfontosabb zenei és dramaturgiai pilléreit megőrzi, könnyebben követhető, sűrűbb formában vezeti végig a nézőt Tamino, Pamina és Papageno kalandjain.

A nyolcvanéves örökifjú Bereményi Géza a kortárs magyar irodalmi-kulturális szféra egyik legszínesebb egyénisége. Elsőrangú regényíró, klasszikussá lett filmek rendezője, és nem utolsósorban egyedülálló, az inspirációból soha ki nem fogyó dalszerző, dalszövegíró, akinek személyes színpadi jelenléte is élményszámba megy.

Ajánló


A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!

Veronica Swift második alkalommal érkezik a Müpába, és több nemes hagyományt is felidéz majd a JazzTime nyitókoncertjén.

Művészetek Háza Gödöllő Helyszín: Színházterem Esemény kezdése: 2026. 05. 28. (csütörtök) 19.00 Esemény kezdése: 2026. 05. 29. (péntek) 19.00

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!