
Joan Baez: I Am a Noise - Budapest Ritmo Világzenei Filmnapok 2025 / BARTÓK TAVASZ 2025
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Lørdag, 05. April 2025 17:30
Rendező: Karen O’Connor, Miri Navasky, Maeve O’Boyle
A filmben önmagával is számot vetve tekint vissza hatvanéves karrierjére a legendás énekes és aktivista. Miközben kirajzolódik Baez történelmi jelentősége, tanúi lehetünk a kivételes életmű mögötti belső harcoknak is.
Amerikai dokumentumfilm angol és magyar felirattal
A filmvetítés a Bartók Tavasz keretében a Hangvetővel és a Music Hungary Zeneműkiadóval közös programként, a Müpa szervezésében valósul meg.
Támogató: Nemzeti Filmintézet, Magyarország
Dumaszínház est
„A Feketeszárú cseresznye magja egy egészen jelentéktelen epizód. Egyetlen pezsgős éjszaka hangulata, amely sehogy sem akar elfakulni bennem.." - Hunyady Sándor, író
Az Orfeum mágusa A Budapesti Operettszínház 100. jubileumi évének díszelőadása − ez a vadonatúj nagyoperett − mágikus időutazásra hívja a becses publikumot.
Dumaszínház est
Dumaszínház est
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.