
Köln 75
Köln 75
German-Polish-Belgian film, 112 min, 2025
in German, with Hungarian subtitles
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
Köln 75
German-Polish-Belgian film, 112 min, 2025
in German, with Hungarian subtitles
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, June 22 2025 5:00PM
Director: Ido Fluk
Cast: Mala Emde, John Magaro, Michael Chernus, Shirin Eissa, Enno Trebs, Jördis Triebel, Ulrich Tukur, Leo Meier, Leon Blohm, Daniel Betts, Susanne Wolff és Alexander Scheer
KÖLN75 tells the story behind one of the best-selling jazz records of all time, Keith Jarrett’s 1975 Köln Concert, how it almost didn’t happen, and how one formidable German teenager, Vera Brandes, breaks every boundary to set the conditions for the creation of a masterpiece. Vera, still in high school when she started producing and promoting music concerts in Cologne, puts everything on the line to put on this show. But Vera believes in the power of music, and she’s never seen anyone play like Keith Jarrett before.
Premier: 2025.05.22.
Distributor: Budapest Film
Mindenkivel megeshet – mármint ha nő, és elmúlt annyi… A mi történetünk ma játszódik, a new york-i Bloomingdale’s áruházban – de játszódhatna a világ bármelyik más áruházában is. A szereplőink négy nő, és velük is megesik az… Az, amiről nem szeretünk beszélni. Mert tabu.
A Fővárosi Nagycirkusz nyári műsorában egy kalandos időutazásra hívunk! Hunyjuk be szemünket és repüljünk vissza az időben száz évet! Az 1920-as évekbe érkezünk, egy fantasztikus évtizedbe! Ki ne akart volna akkor élni!? Ki ne akart volna egy stílusos puhakalapban kiszállni egy nyitott sportkocsiból és táncba szaladni, amikor megszólalt a swing, a jazz vagy a charleston? Az 1920-as évek a felszabadult öröm, a tánc, az életigenlés, a felejthetetlen bolondozások, a szabadjára engedett fantázia és határokat nem ismerő kreativitás évtizede volt. Egy olyan időszak, amikor az érzések szenvedélyesebbek, az élmények erősebbek, a gondolatok temperamentumosabbak voltak, mint bármikor máskor! Az 1920-as években a sport és a művészetek területén máig emlékezetes eredmények születtek, akár az gombamód szaporodó sportklubokban és az egyre profibban megszervezett nyári olimpiákon, akár a filmművészetben, a festészetben, az irodalomban és a zenében! E legendás korszakot idézzük meg SPLASH! című műsorunkban! A SPLASH! nemcsak egy cirkuszi show lesz, hanem egy felejthetetlen élmény is, tele örömmel, csodával, nevetéssel és az 1920-as évek felejthetetlen hangulataival!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.