OMEGA: Égi vándor
Egy fiatalember arra ébred egy reggelen, hogy ő nem e világi lény, visszavágyik és visszatér a csillagok közé, egy ismeretlen, titkokat rejtő, az idő és a tér relativitásában létező világba.
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
Egy fiatalember arra ébred egy reggelen, hogy ő nem e világi lény, visszavágyik és visszatér a csillagok közé, egy ismeretlen, titkokat rejtő, az idő és a tér relativitásában létező világba.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. október 28. szombat, 19:00
OMEGA: Égi vándor - rockfantázia
Egy fiatalember arra ébred egy reggelen, hogy ő nem e világi lény, visszavágyik és visszatér a csillagok közé, egy ismeretlen, titkokat rejtő, az idő és a tér relativitásában létező világba.
Miközben feltárul előtte az új dimenzió, rádöbben, hogy e más szerkezetű világ ugyanazokat a problémákat hozza felszínre, mint a jól ismert földi lét. S miközben rejtélyes figurákkal, csábító nőalakokkal találkozik, visszatekint eredetére, ahol jól ismert dallamokkal üzen és hívogat a Föld. Vezetője a Látogató, a Fekete és Fehér Holló, akik konfliktusokba sodorják, lelkébe hatolnak, és végül megadják az enyhületet.
Ez az izgalmas, csillagközi utazás inkább rockfantázia, néhol táncjáték, mely az OMEGA-dalok bravúros zenéjére, újraértelmezésére épül, a történet a dalszövegek szerves összekapcsolódásából rajzolódik ki. Mindemellett tisztelgés a 60 esztendős zenekar már eltávozott és még köztünk lévő tagjai előtt.
Égi vándor: Havasi Tamás
Látogató: Szelle Dávid
Lány (Gyöngyhajú lány, Nyári éjek asszonya, Léna): Magashegyi Nóra
Fekete Holló: Kovács Ágnes Magdolna
Fehér Holló: Kárpáti Barbara
Apa, Király, I. Arcnélküli Főember: Koscsisák András
Testvér, Bolond, II. Arcnélküli Főember: Pintér Zoltán Dániel
Anya, III. Arcnélküli Főember: Horváth Eszter
A gyermek Égi vándor, Arcnélküli ember: Ruzsin Ákos
A gyermek Testvér, Arcnélküli ember: Mihalecz Balázs
Égi lányok, Alvilági lányok, Arcnélküli emberek, Falubeliek: Balázs Nikolett, Göde Izabella, Farkas Fruzsina, Takáts Boglárka, Sági Flóra, Horváth Vanda, Kutasi Zsanett Fanni, Kovács Zsófia, Baukó Csenge, Szalontai Borbála, Baukó Zengő, Pölczman Szofi
Angyalok, Alvilágiak, Falubeliek: Guba Ákos, Csabai Pál, Pintér László Marcell, Takács Márk Szebasztián, Pintér Zoltán Dániel
Arcnélküli emberek, Falubeliek: Mihalecz Balázs, Ruzsin Ákos, Patakos Emma, Kiss-Kocsis Manka
Falubeliek: Hargitai Zsófia, Király Emese Jázmin, Király Eszter Liliom, Nagy Bori, Topa Regina Csilla, Kajos Léna Sára
Jelmeztervező: Justin Júlia
Koreográfus: Vári Bertalan
Korrepetitor: Regovics Zsuzsa
Koreográfus asszisztens: Balázs Nikolett
A rendező munkatársai: Szücs Kitti, Balázs Nikolett, Göde Izabella
Színpadra alkalmazta és rendezte: Vándorfi László
Miután a kétezres években meghódította az R’n’B világát – amit 14 Grammy-jelölés és egy Billboard Top 10-listás album is jelzett –, Ledisi mára a jazz egén is tündöklő csillaggá vált.
Egy olasz tengerparti kastélyban minden adott a tökéletes nyaraláshoz – amíg egy véletlenül kihallgatott szenvedélyes éjszakai jelenet mindent fel nem borít. Amikor a fiatal zeneszerző, Ádám Albert azt hiszi, hogy menyasszonya hűtlen, két barátja, Turay és Gál, a két ünnepelt színházi szerz, azonnal cselekedni kezd: ha a valóság összetöri a szívét, akkor új valóságot kell írni. Egyetlen nap alatt megszületik egy különös terv: egy darab, amelynek célja, hogy megmentse a szerelmet. Molnár Ferenc legendás vígjátéka most zenés formában, vadonatúj dalokkal érkezik a Thália Színház Nagyszínpadára – ahol a színház maga válik a legnagyobb trükké.
operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!