Gyerekprogram helyszínek

Bálna program

Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!

PROGRAMOK

A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre! 

Program


Szilveszteri operett gála

Szilveszteri operett gála

Zenés utazás a Budapesti Operettszínház sztárjaival és Debrecen kedvenceivel az óesztendő utolsó napjának estéjén! Kálmán Imre, Lehár Ferenc, Johann Strauss, Ábrahám Pál, Zerkovitz Béla, Szirmai Albert, Huszka Jenő legnagyobb slágerei!
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. december 31. szombat, 18:00

Szilveszteri operett gála

A Kodály Filharmónia nagyszabású óévbúcsúztató gáláján 2011. december 31-én este 6 órakor, a Bartók teremben részletek hangzanak el A Csárdáskirálynőből, A Denevérből, A víg özvegyből, a Cirkuszhercegnőből, A mosoly országából, a Mágnás Miskából, a Cigányszerelemből, a Marica grófnőből és a Mária főhadnagyból, mégpedig a műfaj igazi sztárjainak tolmácsolásában! A Budapesti Operettszínházból érkezik Oszvald Marika, Kalocsai Zsuzsa, Bódi Barbara és Peller Károly, hozzájuk csatlakozik Debrecen két kedvenc tenoristája: Balczó Péter és Haja Zsolt. Közreműködik a Cívis Táncegyüttes, a Kodály Filharmonikusokat Somogyi-Tóth Dániel vezényli.

Zenés utazás a Budapesti Operettszínház sztárjaival és Debrecen kedvenceivel az óesztendő utolsó napjának estéjén! Kálmán Imre, Lehár Ferenc, Johann Strauss, Ábrahám Pál, Zerkovitz Béla, Szirmai Albert, Huszka Jenő legnagyobb slágerei!

A szünetben minden néző hangulatát egy pohár pezsgővel fokozzák tovább a szervezők!
A helyek elfoglalása érkezési sorrendben történik!

Ajánlatunk


– A sikeres nő titka – Szatirikus, pimasz, fájdalmasan ismerős komédia ambícióról, hatalomról és a siker áráról.

Téboly két részben, a Bánfalvy Stúdió legújabb vígjátéka.

A @LL3t4rgIA alkotóinak új előadása, a 4-6 a mai magyar fiatalok kilátásait vizsgálja az érettségi utáni időszakban. A produkció nemzeti és polgári ünnepeinken keresztül bontja ki kérdésfelvetéseit, és arra tesz kísérletet, hogy egy mai fiatal felnőtt nézőpontjából értelmezze: mit jelent ma magyarnak lenni. A helyszín a budapesti Nagykörút ikonikus pontja, a 4es6os kocsma, amely egyszerre kiindulópont és érkezési hely – akárcsak a várost átszelő villamos.

Ajánló


félig mese félig musical 9-99 éves korig, két részben

Elevenítsük fel együtt a régi EDDA táborok boldog hangulatát és töltsünk el egy önfeledt, vidám napot idén nyáron a vízparton!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!