Verdi est
Absolvox stúdió hallgatóinak koncertje
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
Absolvox stúdió hallgatóinak koncertje
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. október 8. vasárnap, 17:00
VERDI EST
A Benczúr Ház Rendezvényközpont kulturális profiljának meghatározó eleme a komolyzene, így örömmel fogadtuk Misura Zsuzsa Liszt Ferenc-díjas operaénekes, Érdemes Művész, az Operaház örökös tagjának megkeresését, amikor tanítványainak kívánt szervezni egy Verdi estet. A program október 8-án 17 órától valósul meg, s a 19. századi opera vezéralakjának, az olasz zene világviszonylatbanegyik leghíresebb képviselőjének műveiből csendülnek fel áriák szólóban és duettben egyaránt, elismert művészek és növendékek előadásában. A közönség részleteket hallhat - többek között - az Othello, az Álarcosbál, az Aida vagy a Machbeth című operákból. A fellépők között találunk egy „kakukktojást is”. Zséda kivételesen nem a jól ismert dalait énekli, hanem Misura Zsuzsa tanítványaként operaáriát ad elő majd a koncerten.
Fellépnek:
Rálik Szilvia, Liszt Ferenc-díjas magyar operaénekes, érdemes művész
Zséda - Zsédenyi Adrienn, többszörös Fonogram- és EMeRTon-díjas magyar énekesnő
Magyari Eszter operaénekes
Gaál-Wéber Ildikó operaénekes
Polyák Valéria operaénekes
Máriássy Lilla
Szántó Katalin fuvolaművész
Zongorán kísér: Bizják Dóra, zongoraművész
A koncert időtartama 2*50 perc egy szünettel
A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat a magyar szabadságért folytatott küzdelmeket mutatja be, felidézve azokat a meghatározó személyiségeket és történelmi jelentőségű családokat, akik évszázadokon át kiálltak az ország függetlenségéért.
Wolfgang Amadeus Mozart: Die Zauberflöte (A varázsfuvola), K. 620
Fergeteges vígjáték pimasz poénokkal, pikáns helyzetekkel és félreértésekkel.
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
Szent István Filharmonikusok Vezényel: Hamar Zsolt
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!