Gyerekprogram helyszínek

Bálna program

Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!

PROGRAMOK

A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre! 

program


A digitális nindzsa - Aranyosi Péter önálló estje

A digitális nindzsa - Aranyosi Péter önálló estje

Dumaszínház est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 18. Juli 2025 21:00

Kódok,  jelszavak, hitelesítő sms, tűzfalak, robotpénztár, mesterséges intelligencia, QR- kód és mégse működik ha kell. 50 felett az ember  nem vágyik arra, hogy egy géppel vitatkozzon, ráadásul egy olyan platformon amit nem is ért!

Az új est eredeti címe az lett volna: "Digitalizáció avagy a tömeggyilkosok születése" de nem ez lett , mert a szervezőnk szerint ez rosszul mutatna a plakáton.  De akkor mindenki érti, amikor egy gép előtt ideges leszek.

A boomerségről és rohamosan durvuló közéletről beszél a közönséggel  Aranyosi Péter ötödik önálló estjében.  


 Az előadás szabadtéren kerül megrendezésre, rossz idő esetén pedig a benti csarnokban.


Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

 

 

Aktuelt


“Király vagy, fogoly vagy!” Hat színész harminc szerepben, ötven év száz percben. Egy rendhagyó történelemóra Könyves Kálmán trónra lépésétől Második Géza megkoronázásáig. Árpádháziak a Kosztolányiból!

JEGYEK 2025.08.01. 10:00-TŐL Egy este, ahol életre kel a musical varázsa és ahol minden a musicalek királynője körül forog! Janza Kata, Jászai Mari-díjas színművész, a Budapesti Operettszínház örökös tagja, most pályája egyik legnagyobb vállalkozására készül: önálló nagykoncerttel hódítja meg a Budapest Aréna színpadát!

A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat.

PÅ PLAKATEN


Musical előadás Adva egy morózus, ám imádnivaló ogre és egy toronyba zárt királylány – kiindulásként el sem lehet képzelni mesésebbet.

Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.