Gyerekprogram helyszínek

Bálna program

Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!

PROGRAMOK

A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre! 

Program


ANYA
10

ANYA

Stanislawa Leszczynska lengyel szülésznő volt. Bába a birkenaui koncentrációs tábor szülészeti barakkjában. Az Anya Stanislawa Leszczynskáról, valamint azokról az anyákról és gyermekekről szól, akiknek pillanatok adattak arra, hogy együtt legyenek, hogy létezhessenek. Az Auschwitz Birkenauban fogvatartott nőknek és gyermekeiknek állít emléket.

Aktuális előadások





Varsányi Anna: ANYA
monodráma
Nyári Szilvia előadásában

„Egy alkalommal a lágerorvos arra kért, hogy tegyek jelentést a fertőzésekről, az anyák és az újszülöttek halálozási arányáról. Mondom, nálam ilyen nem volt, nem veszítettem el egyetlen édesanyát, egyetlen újszülöttet sem. Azt mondja, még a legjobb német egyetemi kórházak sem dicsekedhetnek ilyen statisztikával.”

Alkotók
zenei közreműködő: Farkas Rózsa
díszlettervező: Fodor Viola
szcenikai vezető: Szalai József
világításterv: Kehi Richárd
jelmeztervező: Papp Janó
haj: Kazi Balázs
plakátfotó: Luthár Kristóf
grafika: Varsányi Anna
produkciós vezető: Nyári Oszkár
rendező: Bereczki Csilla

A Karaván Színház és Művészeti Alapítvány produkciója

Az előadás időtartama 75 perc.
bemutató: 2026. január 21. 19:00

Az előadás 16 éven aluliaknak nem ajánlott!

Ajánló


Carl Orff CARMINA BURANA Szcenikus kantáta eredeti nyelveken, magyar, angol és eredeti felirattal

3+ 90 perc, 1 szünettel Bábtechnika: kesztyűsbáb, pálcás báb

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!