Gyerekprogram helyszínek

Bálna program

Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!

PROGRAMOK

A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre! 

program


Colores del Tango

Colores del Tango

Az alkotók hangulatos előadásra invitálják a tangó szerelmeseit. Az est sokéves Buenos Aires-i élményekre épül, a táncosok minden tánctudásukat és tehetségüket beleadva létrehoztak egy magával ragadó, egyedülálló előadást, amely kimozgatja a nézőt a mindennapi közömbösségből és a szíve legmélyére hat.

 Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 26. August 2011 19:00

Három test, három lélek, három nemzetiség összeolvadása egyetlen szenvedélyben, az argentin tangóban. Mert ez a legtöbb érzelemmel telített tánc, amely azonban nem csak szenvedélyes lehet, hanem melankolikus, virtuóz vagy akár vidám is. A Colores del Tango olyan élményt nyújt, amely az argentin tangó különféle arculatain keresztül nyomot hagy az ember tudatában. Kísér a Beltango Kvintett, Európa egyik leghíresebb tangó zenekara, világszerte számos nemzetközi tangó fesztivál meghívott vendégei, 2007-ben Buenos Airesben is koncerteztek és osztatlan sikert arattak. Tánc és zene együtt, egymás hatását erősítve segítik átérezni azt a sajátos, érzelmekben és indulatokban bővelkedő világot, mely a tangó mozdulataiban ölt testet.

Beltango zenekar tagjai:

Aleksandar Nikolic – bandoneon, harmonika

Ivana Nikolic – zongora, ének

Jovan Bogosavljevic – hegedű

Bogdan Pejic – elektromos gitár

Ljubinko Lazic - nagybőgő.

Aktuelt


Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.

A július 3. és 5. között ötödik alkalommal megvalósuló Kórusünnep zárókoncertjén a Hollerung Gábor által alapított Énekel az ország program ezúttal nemzetközivé bővül, és egy nemzetközi összetételű énekkar adja elő közösen a kórusirodalom két legnépszerűbb művét.

Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.

PÅ PLAKATEN


Linda unja 17 éves házasságát, angol kertvárosi életét, a negyedik x közeledtét, de főleg a férjét, George-ot. Erről azonban a…

Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.