Gyerekprogram helyszínek

Bálna program

Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!

PROGRAMOK

A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre! 

Program


Fekete Péter

Fekete Péter

Pierre Lenoir egy hétköznapi, egyszerű fiatalember. Egyetlen különlegessége van: ő a Fekete Péter, azaz a világ legpechesebb embere. Szerencsére. Mert így történhet meg, hogy sok-sok kipróbált munka után elszegődik inasnak, és megismerkedik munkaadója, vagyis Lucien Ouvrier húgával, Colette-tel – és Lucien is megismeri Claire-t, a fiatal gépírólányt… Szerelem, zene, tánc, egy cseppnyi fájdalom, és sok-sok örömteli kacaj.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Sunday, September 05 2021 7:00PM

Eisemann Mihály – Somogyi Gyula – Zágon István: Fekete Péter
A Szabadkai Népszínház előadása.

Pierre Lenoir egy hétköznapi, egyszerű fiatalember. Egyetlen különlegessége van: ő a Fekete Péter, azaz a világ legpechesebb embere. Szerencsére. Mert így történhet meg, hogy sok-sok kipróbált munka után elszegődik inasnak, és megismerkedik munkaadója, vagyis Lucien Ouvrier húgával, Colette-tel – és Lucien is megismeri Claire-t, a fiatal gépírólányt… Szerelem, zene, tánc, egy cseppnyi fájdalom, és sok-sok örömteli kacaj.

A Szabadkai Népszínház Magyar Társulata összesen hat színész bravúros játékával mutatja be az amúgy közel húszszereplős darabot – és elsöprő kalandot ígér egy rajzolt, de eleven világba szeptember 5-én a Városmajori Szabadtéri Színpadon.

Közreműködők:

Pierre Lenoir: Hajdú Tamás
Lucien Ouvrier: Ralbovszki Csaba
Colette: Fülöp Tímea
Claire: Pámer Csilla, Pataki Gyűrű-díjas
Mme. Lefebre: Sziráczky Katalin m.v.
Charlie: Baráth Attila
(és még sokan mások…)

Zenekar: Ifj. Kucsera Géza, Lakatos Mátyás, Asztalos Alfréd, Bíró Máté

Díszlet-, jelmezterv: Kovács Dániel Ambrus & Damon
Hangszerelés: Ifj. Kucsera Géza
Koreográfus: Gyenes Ildikó, m.v.
Dramaturg: Brestyánszki B. Rozi
Súgó/ügyelő/rendezőasszisztens: Kulhanek Edina
Rendező: Mezei Zoltán

Dalszövegek: Dalos László, Füredi Imre, Harmath Imre, Kellér Dezső, Szilágyi László, Zágon István. Átdolgozta: Hársing Hilda.

Az előadást engedélyezte a Hartai, a Hofra, a Proscenium és az Umpa Ügynökség.
Az előadás a 2021-es Városmajori Színházi Szemle versenyprogramjában szerepel.

Our offer


Megalkuvást nem ismerő, őrülten mulatságos betekintés a színház mélyére, ahol a siker és a túlélésért folytatott küzdelem kéz a kézben járnak.

Sokféleképpen lehet tisztelegni a száz éve született Miles Davis emléke előtt, de kevesen mondhatják el magukról, hogy testközelből élték át a Miles-varázst, és a játszótársaként kaptak tőle örök érvényű útravalót.

The spectacular tournament of infantrymen and mounted knights - together with medieval dance and falconry shows - is held at the original tournament field of the royal palace with amazing performances featuring outstanding international participants. Come and be part of this real one-of-a-kind event which presents you and your family a very special blend of history, spectacle and fun!

Suggestions


Az előadásban megidézett kor egybeesik A hattyúk tava ősbemutatójának idejével (1877). Ugyanakkor a XIX. század második fele az elburjánzó elmegyógyintézetek,…

Az Elvált Nők Klubja - a kultfilmhez hasonlóan- egy fergeteges musical három nő történetéről, akik kénytelenek újra felépíteni saját életüket.

A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.