Gyerekprogram helyszínek

Bálna program

Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!

PROGRAMOK

A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre! 

program


Goldoni: A háború

Goldoni: A háború

Az előadás Zsámbéki Gábor és Zsótér Sándor harmadéves osztályának első vizsgája volt 2006-ban. Utána a produkció meghívást kapott a milánói Piccolo Teatrótól; később a Színház- és Filmművészeti Egyetemen volt látható. 2007 júliusában a Velencei Biennálén vendégszerepelt.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 25. Juli 2009 20:30

Goldoni: A háború
A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2008-ban végzett Zsámbéki-osztályának előadása

„A háború egy szelíd szerző meglepően harapós, csúfondáros darabja. Éppúgy parodizálja a morális csapdába esett szeretők vergődését, mint a harcolók kakaskodását és hangzatosan ostoba ideológiáját. Egy valamit vesz komolyan: a háborún élősködő vállalkozók kíméletlenségét és eltökéltségét.” ( Zsámbéki Gábor)

Az előadás Zsámbéki Gábor és Zsótér Sándor harmadéves osztályának első vizsgája volt 2006-ban. Utána a produkció meghívást kapott a milánói Piccolo Teatrótól; később a Színház- és Filmművészeti Egyetemen volt látható. 2007 júliusában a Velencei Biennálén vendégszerepelt.

Az előadásban elhangzó zenék: Vivaldi – Goldoni: Griselda (Ottone áriája) ; Händel: Xerxes (O bramai fu); Rinaldo (Lascia ch’io pianga) ; Dargay M.: Donna Florida és Aspasia duett; Síró ária; Don Egidio recitativója ; Tradicionális indulódallam a XVIII. sz.-ból ; H. Purcell- Dargay M.: Béke ; Händel - Dargay M.: Finálé

Aktuelt


Ez a Carmen szenvedélyről, szabadságról és végzetről mesél – egyszerre modern és hagyománytisztelő, látványos és provokatív, mélyen emberi és elementáris erejű. A Szegedi Szabadtéri Játékok közönségét idén nyáron egy felejthetetlen operaélmény várja. Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, hogy az előadás erős hanghatásokat alkalmaz!

Kocsmaária sok nevetéssel és sírással.

Elevenítsük fel együtt a régi EDDA táborok boldog hangulatát és töltsünk el egy önfeledt, vidám napot idén nyáron a vízparton!

PÅ PLAKATEN


Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A…

2026. július 23., csütörtök 20:00 (esőnap: július 24.) 2026. július 25., szombat 20:00 (esőnap: július 26.)

Az ókori legenda kel életre a két felvonásos musicalben.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.