Karinthy kabaré
Karinthy szerint a kabaréjelenet különleges kis műfajocska, amely örökérvényűen fejezi ki az életet. Egy "cseppecske dráma" csupán, de dráma, mert bármennyire mulatságos, sőt röhögtető, komolyan kell venni. more
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
Karinthy szerint a kabaréjelenet különleges kis műfajocska, amely örökérvényűen fejezi ki az életet. Egy "cseppecske dráma" csupán, de dráma, mert bármennyire mulatságos, sőt röhögtető, komolyan kell venni. more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, July 21 2019 8:30PM
Karinthy kabaré
felolvasószínházi est
Esőhelyszín: Városháza díszterem (Városház tér 3.)
Akik a nagy idők nagy alakjait megidézik:
Udvaros Dorottya, Kamarás Iván, Elek Ferenc és Hajdu Steve
Zongora: Balázs József
Rendező: Seres Tamás
Karinthy szerint a kabaréjelenet különleges kis műfajocska, amely örökérvényűen fejezi ki az életet. Egy "cseppecske dráma" csupán, de dráma, mert bármennyire mulatságos, sőt röhögtető, komolyan kell venni. Az ő jelenetei, humoreszkjei, kupléi éppen ezért mindmáig aktuálisak. Karinthy úr viselt dolgait a nevetés klasszikusainak jelenetei, humoreszkjei, kupléi idézik fel.
Az előadás durván 100 évet ölel át, melyben Karinthy és kortársai is felvillannak.
Az előadás hossza: 1,5 óra, szünet nélkül
A jegy megvásárlása a Ferenczy Múzeum Díszletek közt - Szentendrei Teátrum 50 című kiállításának (Szentendrei Képtár, Fő tér 2-5.) megtekintésére is jogosít.
A Miskolci Nemzeti Színház vendégjátéka négy alkalommal lesz látható az idei karneválszínházi előadáson.
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt egy órával.
Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.
Marianna Venekei / Tennessee Williams / László Dés A STREETCAR NAMED DESIRE Dance-drama in two acts Ballet version of the…
Budapest-Pozsony „klezmer csúcstalálkozó” Molnár Piroskával a Dohány utcai zsinagógában.
A Zsidó Kulturális Fesztiválra készült összművészeti produkciót a bibliai Eszter könyve inspirálta.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.