Meggyeskert
Farce négy felvonásban.
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
Farce négy felvonásban.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Monday, May 26 2014 7:00PM
Anton Pavlovics Csehov: Meggyeskert
"Azt hiszem, hogy a darabomban, bármilyen unalmas is esetleg, van valami új."
1903. szeptember 25., A. P. Cs.
"Mért van a plakátokon és újsághirdetésekben csökönyösen drámának nevezve a darabom? Nyemirovics és Alekszejev (Sztanyiszlavszkij) semmilyen értelemben nem azt látják a darabomban, amit írtam benne. Kész vagyok fogadni bármibe, hogy egyikük sem olvasta el egyszer se figyelmesen."
1904. április 10., A. P. Cs.
A zenetörténet egyik nagy rejtélye ma már kevésbé titokzatos, mint egykor. Szinte biztosak lehetünk abban, ki volt a „halhatatlan kedves”, Beethoven legnagyobb szerelme – egyben csalódása.
Dumaszínház est
Helyszín: Bartók terem Előadás hossza: 60 perc Kategória: 4 éves kortól
Alan Ayckbourn Igazából komédia robotika
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.