MusicalPlusz 44.
Kezdődjön vidáman a január! Azért, hogy januárban is jó kedved legyen, kezd az évet egy bulis, pörgős kiadású Musical Plusszal!
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
Kezdődjön vidáman a január! Azért, hogy januárban is jó kedved legyen, kezd az évet egy bulis, pörgős kiadású Musical Plusszal!
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Søndag, 12. Januar 2014 14:00
MusicalPlusz 44.
Kezdődjön vidáman a január! Azért, hogy januárban is jó kedved legyen, kezd az évet egy bulis, pörgős kiadású Musical Plusszal!
Fellépők:
Koós Réka(Grizabella-Macskák, Winifred Banks-Mary Poppins)
Bot Gábor(Raul-Az Operaház Fantomja, Von Krolock Gróf-Vámpírok Bálja)
Nagy Sándor(András-Poligamy, Sir Galahad-Spamalot)
Posta Victor(Fantom-Az Operaház Fantomja, József Attila-József Attila)
Puskás Péter (József-József és a színes szélesvásznú álomkabát, Sztárban sztár)
Fejes Szandra: Sally (Dr.Herz),Varázslónő (Winnetou)
Szemerédi Bernadett: Rosemary (Vamp) , Papilla (Rumini)
2027. január 30-án az MVM Dome színpadán mutatja be Geszti Péter eddigi legnagyobb szabású koncert produkcióját, a POPTIMISTA SHOW-t.
Claude Magnier legendás bohózatában Louis de Funès 13 év alatt több mint hatszázszor játszotta Barnier szerepét – amit filmen később Sylvester Stallone tett ismertté az egész világon.
Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon…
A Pannon Várszínház előadása. esőnap: 2026. július 22. 20.30
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.