
Múzeumok Éjszakája 2025 - Debrecen
A Debreceni Református Nagytemplom idén is különleges programokkal várja kedves vendégeit a Múzeumok Éjszakáján, 2025. június 21-én szombaton, 16 órától.
több
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
A Debreceni Református Nagytemplom idén is különleges programokkal várja kedves vendégeit a Múzeumok Éjszakáján, 2025. június 21-én szombaton, 16 órától.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. június 21. szombat, 16:00
A megvásárolható közös karszalag belépést biztosít az összes debreceni múzeum és résztvevő kulturális intézmény minden programjára!
PROGRAMOK:
16.00 Lélekkövek - Kik is jártak e köveken? - különleges múltidézés az Adys drámásokkal
17.00 A Nagytemplom védő árnyékában... - Asbóth Anikó, a Vojtina Bábszínház igazgatójának személyes gondolatai "a szomszédból"
18.00 "Kezit csókolom, Nagytemplom!" - irodalmi barangolás Szabó Magdával. Idegenvezetőnk: Csikos Sándor Kossuth-díjas színművész, a Nemzet Színésze
18.00 – 23.00 Herbárium és bestiárium a Természettárral
19.00 Házon kívül - Rácz Zoltán debreceni építész kiállításának megnyitója a Kálvin Galériában
20.00 Lélekkövek - Kik is jártak e köveken? - különleges múltidézés az Adys drámásokkal
21.00 Hello, Tourist! - Angol nyelvű tárlatvezetés- 22.00 Harangjáték by night - megszólalnak a Nagytemplom harangjai
21.00 és 22:00 Lélektől lélekig - vezetett zenés imaalkalom Tóth Dorottya Tünde nagytemplomi lelkipásztorral a Nagytemplom Méliusz Kápolnájában
23.30 Éjszakai filmzenés orgonakoncert Csorba Gergővel, a Nagytemplom orgonistájával a Volt egyszer egy vadnyugattól a Karib-tenger kalózáig
16.00-24.00 Az est folyamán a Magyar Református Egyház megszületését kinyilatkoztató 1567-es korabeli dokumentum nyomtatása az Alföldi Nyomda Zrt. "kihelyezett nyomdájában".
A megvásárolható közös karszalag belépést biztosít az összes debreceni múzeum és résztvevő kulturális intézmény minden programjára!
Eros Ramazzotti újra Budapesten! Az olasz popzene világsztárja 2026. április 19-én az MVM Dome színpadán ad felejthetetlen koncertet. A Cose Della Vita és Più Bella Cosa előadója most is ikonikus slágerekkel érkezik hozzánk.
Prima Primissima-, Máté Péter-, Artisjus-, háromszoros Fonogram- és négyszeres Petőfi Zenei Díjas énekesnő. Pályája 2006 óta töretlenül ível felfelé. Többszörös arany és platina lemezes, valamint díjak és elismerések tulajdonosa.
MMKI Jubileumi Ünnepség díszelőadásaként, koncertszerűen kerül bemutatásra hazánk legújabb történelmi ihletésű musical-operája, Az Aranyváros hercege.
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.