Gyerekprogram helyszínek

Bálna program

Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!

PROGRAMOK

A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre! 

program


Puccs

Puccs

Puccs! Június 1-én 19:00 a Sanyi és Aranka Színházban (www.sasz.hu)

Montesquieu-t megeszik! A villanyt lekapcsolják, a sötétben Churchill a fénylő csillag, fejlámpás színészek bolyonganak, idült anya, diktátor apa, fejbelőtt gyerekek, a Puccs Fekete (Ádám) sziporkázó, abszurd humora.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 18. Januar 2013 19:00

„Kétség sem fér hozzá, hogy a család és az otthon az, amely által az emberi társadalom legnagyobb erényei születnek, erősödnek és táplálkoznak.” Winston Churchill

„Ezek az utóbbi nap- s holdfogyatkozások nem jót jelentenek nekünk; ámbár a természet bölcsessége ezt így is, úgy is magyarázhatja, a természetet magát is ostorozzák a bekövetkező események: a szeretet meghűl, a barátság meghasonlik, testvérek összecsapnak, a városokban zendülés, viszály a falukon, palotákban árulás, s a viszony felbomlik apa s fiú között. […] Megettük kenyerünknek javát. Fondorság, csel, árulás, romboló zavargás kísérnek nyakra-főre sírunkba.” William Shakespeare: Lear király Bertold úr házában nem mennek a legjobban a dolgok.
A gyermekek egyre többet engednek meg maguknak.
Az anyuka folyton elveszti a fonalat, ha egyáltalán megtalálta valaha.
A komornyik a kábítószer-függőség mocsarába süllyed.
A nagymamát apokaliptikus beszédkényszer kínozza.
A háziorvos igényt nyújt be: osztrigára vágyik.
A talaj egyre ingoványosabb, a házban uralkodó rend fellazul.
Bertold úr zsarnoki eszközökkel próbálja kordában tartani családját, megóvni magukat a külvilág káros hatásaitól. A gyermekek, a vészterhes körülményeket meglovagolva felkelést szítanak a szülői türannisz ellen.
A puccs végbemegy: morál morált követ.
A komornyik családtag lesz,
az anyuka bébiszitter,
a háziorvos bentlakó vendég,
a művészgyermek családfő,
a munkásgyermek agyhalott.
A múló napok osztriga- és kábítószer-mámorában a család kétségbeesetten próbálja kiélvezni kivívott szabadságát; valójában senki nem tudja pontosan, mit miért csinál. A felszín alatt terjed az intrika, dúl pozícióharc, burjánzik az irracionalitás; Montesquieu-t megeszik, az idill pedig elszalad.
Abszurd családtörténet, komikus hanyatlás.

Aktuelt


A Várkert Bazárban újra találkozhattok Rumini lebilincselő történetével, egy egészen különleges koncertszínházi előadás bemutatóján, ahol a Firkin Zenekar legalább akkora szerepet kap, mint a szereplők. A színházi előadástól eltérően ezúttal egyedülálló módon élőzenével élvezhetitek a produkciót, amelyből kiderül milyen titkokat rejt a Tükör-sziget.

Ősbemutató! Köteles Leander zenei munkásságának legnagyobb slágereit viszi színpadra Pejtsik Péter karmester és a Szolnoki Szimfonikus Zenekar kíséretében, kiegészülve a különleges VoiceStation kórussal. Leander örökzöldjei eddig soha nem hallott kompozícióban a csodálatos Margitszigeti Szabadtéri Színpadon.

Napjainkban aligha képzelhető el műalkotás, amely fontosabb figyelmeztetést rejtene magában a fenyegető természeti jelenségekről és a Föld lehetséges sorsáról vitázó emberiség számára, mint Az istenek alkonya. Talán még van idő arra, hogy visszaadjuk a gyűrűt a Rajna sellőinek.

PÅ PLAKATEN


Elevenítsük fel együtt a régi EDDA táborok boldog hangulatát és töltsünk el egy önfeledt, vidám napot idén nyáron a vízparton!

BEMUTATÓ: 2025. augusztus 8. ELŐADÁSOK: 2026. július 10., 11., 17., 18. tervezett esőnapok: július 12., 19.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.