Téboly Thébában
Szatírjáték Euripidész Bakkhánsnők c. tragédiája után a szövegkönyvet Lukianosz, Nonnosz és más görög költők szövegeinek felhasználásával.
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
Szatírjáték Euripidész Bakkhánsnők c. tragédiája után a szövegkönyvet Lukianosz, Nonnosz és más görög költők szövegeinek felhasználásával.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, April 11 2012 7:30PM
Szeredás András: Téboly Thébában
Valaki megérkezik a városba. Előtte híre, mögötte hívei. Azért jön, hogy elismerjék korlátlan hatalmát: joga van a földre, a szülőhelye. Őt ezúttal Dionüszosznak hívják.
Másvalaki vonakodik ezt elismerni, mert övé az ész igazsága, övé a hatalom. Az ő neve itt Pentheusz.
És megbolydul a város, lázban ég, arcot vált, változást akar.
Van, aki rajong, van, aki leszámol, van, aki meglakol.
De ki írja ezt a forgatókönyvet? Ki forgatja meg ezt a világot?
Dragomán György Máglya című regénye alapján. Megrendítő, gyönyörű monológ Molnár Piroska utolérhetetlen előadásában.
Humorral, fordulatokkal és váratlan csavarokkal teli történetük magával ragadó zenét, táncot és sziporkázó párbeszédeket kínál. Készüljön fel egy varázslatos estére..
After years of tremendous success, on October 16, 2026, world-renowned violinist and conductor André Rieu will once again return to the stage of the MVM Dome!
A karneváli események koronája minden évben a Margitszigeti Szabadtéri Színpad mesés környezetében bemutatott gálaműsor, a külföldi és hazai táncegyüttesek közel…
Wayne Eagling – Tamás Solymosi / Pyotr Ilyich Tchaikovsky THE NUTCRACKER Fairy-tale ballet in two acts
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.