…Tied a világ!
…Tied a világ!
Zenés Társasjáték
A Zikkurat Színpadi Ügynökség, a Játékszín és a Békéscsabai Jókai Színház közös produkciója.
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
…Tied a világ!
Zenés Társasjáték
A Zikkurat Színpadi Ügynökség, a Játékszín és a Békéscsabai Jókai Színház közös produkciója.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Saturday, July 26 2014 8:30PM
Egyszer négy fiú egy dugába dőlt lakásavató buli után hazakullogás helyett lelkesen énekelni kezdett. Ez sem így történt, de akár így is történhetett volna. Betoppant egy pizzafutár-lány, aki szintén ismerte az összes dalt. Így is lehetett volna. És úgy is, hogy a szomszéd egyáltalán nem találja hangosnak a zenét és nem csörtet föl fenyegetőzve. 20 illés dal hangzik el ezen az estén olyan művészek tolmácsolásában, mint Gubik Petra, Feke Pál, Serbán Attila és Vastag Tamás.
Szereplők: Feke Pál, Gubik Petra, Serbán Attila, Vastag Tamás, Nagy Sándor, Csomós Lajos, Gulyás Attila, Liszi Melinda, Szörényi Levente / Bródy János / Szörényi Szabolcs
Dalok: Illés Zenekar, Librettó: Szente Vajk, Zenekarvezető: Szörényi Örs, Producer: Rosta Mária, Zenei Producer: Feke Pál, Társproducer: Fekete Péter
A történet szerint egy kisfiú, Maugli, Sir Kán, a tigris támadása következtében elszakad a családjától és egy farkasfalka neveli fel. Mentorai és oltalmazói, Balu, a medve és Bagira, a feketepárduc.
Amerika a jövő országa, Amerika az ígéret földje, Amerika a lehetőségek hazája, egy tündérmese, főleg a 20. század eleji magyar nincstelenség felől nézve. A magyarországi szegénylegények, zsellérek, napszámosok, cselédek százezrei hagyták el a hazát az itthoni gondok enyhítésére, a könnyebb jövő reményében.
Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English and Italian subtitles
A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.