TISZTÍTÓTŰZ
avagy ki a lánghoz közel áll, hamar megpirul
‒ esti fennvigyázás egy-két, lángoktól ölelt részben ‒
185 perc, egy szünettel
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
avagy ki a lánghoz közel áll, hamar megpirul
‒ esti fennvigyázás egy-két, lángoktól ölelt részben ‒
185 perc, egy szünettel
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Torsdag, 26. Marts 2026 19:00
Vegye kezdetét egy vikingekkel, időutazással, szimulációval, nem kevés humorral, kicsit több filmes és számítógépesjátékos-utalással és még több vérrel és verejtékkel tarkított versenyfutás az idővel és a Szövetséggel!
Írta: Benkó Bence
(trailer indul)
Magyarország, kétezervalamennyi.
(mennydörgés)
Egy Titkos Színházi Rend, amely az évek során a Titkos Színházi Tanok védelmének szentelte Titkos Életét.
(sejtelmes zene)
Egy nap a Rend rátalál egy Titkos Iratra: az izlandi Brennu-Njals sagára. A történet szerint a keresztények éppen ekkortájt óhajtják megtéríteni Izland viking lakóit, a történet főhőse pedig, Njál mindent megtesz, hogy megvédje az ősei hitét. De, ami ennél is fontosabb: mindezt egy magyar segítségével teszi, aki rájött, hogyan élhetne békében a családokat és nemzeteket kettészakító eszmék viharában az egyszeri ember.
De vajon mit talált ki ez a rejtélyes magyar a vikingek között? És miért fontos az, hogy a leszármazottja a szombathelyi színház egyik eklatáns képviselője?
Irány a Fictio: a Rend Titkos Gépe, amely képes visszaküldeni a tudatot őseink testébe!
Vegye kezdetét egy vikingekkel, időutazással, szimulációval, nem kevés humorral, kicsit több filmes és számítógépesjátékos-utalással és még több vérrel és verejtékkel tarkított versenyfutás az idővel és a Szövetséggel!
Mert, ahogyan a szombathelyi aszaszinok krédója mondja: "semmi sem igaz és minden megengedett".
Induljon a hajsza a Titkos Titokért múltban, jelenben és jövőben: hogyan lábalhatunk ki az emésztő tűzből?
(sejtelmes zene és trailer vége)
A jövő, Szombathely:
Domokos Tibor - színházigazgató...................... Szabó Tibor
Kuttner Zsolt - vendégművész............................ Domokos Zsolt
Tarjányi Flóra - jelentős művésznő..................... Herman Flóra
Bán Ákos - vezető színész................................. Horváth Ákos
Horváth Bálint - jelentős művész........................ Kuttner Bálint Benjámin
Szabó Bálint - jelentős művész.......................... Bán Bálint m.v.
Herman Sára - jelentős művésznő..................... Pilnay Sára m.v.
Pilnay Liza - jelentős művésznő......................... Tarjányi Liza
A múlt, Izland:
Tyrker (Eivor), a magyar..................................... Domokos Zsolt
Njál, törvényhozó................................................ Szabó Tibor
Höskuld, Njál rokona.......................................... Kuttner Bálint Benjámin
Katla, Njál leánya............................................... Pilnay Sára m.v.
Thangbrand, norvég keresztény......................... Bán Bálint m.v.
Eldbjørg, Thangbrand felesége.......................... Herman Flóra
Brandr, norvég verőember.................................. Horváth Ákos
Brenda, Brandr leánya........................................ Tarjányi Liza
Hangfelvételről közreműködik............................. Alföldi Róbert, Bálint Éva, Szerémi Zoltán
Valamint további civil vikingek, politikus vikingek, ex-berszerkerek, nornák, istenek,
tyúkok és a magyar színházi világot meghatározó Titkos Társaság és Titkos rend tagjai.
Alkotók
Díszletkulissza: Mucsi Balázs
Jelmezkulissza: Remete Kriszta
Fémműves tárgykulissza: Börcsök Anna
Jelmezkulissza segítség: Varga Alexandra
Zenekulissza: Zságer-Varga Ákos
Korrepkulissza: Falusi Anikó
Szövegkulissza: Benkó Bence
Szövegkulisszasegítség: Molnár Kata e.h.
Kellékkulissza: Papp-Ionescu Dóra
Hangkulissza: Simon Ottó
Fénykulissza: Horváth-Toki Tibor, Boros Dániel
Súgókulissza: Léránt Enikő
Ügyelőkulissza: Pados Bernát
Asszisztenskulissza: Kovács Nóra
RENDEZŐ: Benkó Bence
Felhívjuk Nézőink figyelmét, hogy az előadásban stroboszkóp-, erős füst-, hang- és fényhatásokat, valamint nyílt lángot (fáklyát) használunk.
A MESEMONDÓ egy különleges zenei utazás lesz Caramel-lel, aki idén visszatér Margitszigetre. esőnap: július 15.
A VeszprémFest főtámogatójaként a tavalyi év nagy sikerű bemutatkozása után idén is különleges előadással bővíti a programkínálatot a MOL – Új Európa Alapítvány. A TehetségKert előadáson az Alapítvány által támogatott ifjú zenész és énekes tehetségek mutatkoznak be egy erre az alkalomra összeállított művészeti produkcióval.
A Várkert Bazárban újra találkozhattok Rumini lebilincselő történetével, egy egészen különleges koncertszínházi előadás bemutatóján, ahol a Firkin Zenekar legalább akkora szerepet kap, mint a szereplők. A színházi előadástól eltérően ezúttal egyedülálló módon élőzenével élvezhetitek a produkciót, amelyből kiderül milyen titkokat rejt a Tükör-sziget.
Demjén Ferenc jubileumi koncertje 30. alkalommal 80 évesen!
A Dés. Évtizedek óta fogalom a magyar zenei életben. Musicalek, filmzenék, nagy slágerek és jazzlemezek sora fűződik a nevéhez. Csak…
A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.