Völgyhíd
Háy János: Völgyhíd
A 17 éves Péter nem kapja meg szüleitől azt az odafigyelést, amely a felnőtté válás kanyargós útján segíthetné őt – az apja túl anyagias, az anyja pedig túl konfliktuskerülő.
more
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
Háy János: Völgyhíd
A 17 éves Péter nem kapja meg szüleitől azt az odafigyelést, amely a felnőtté válás kanyargós útján segíthetné őt – az apja túl anyagias, az anyja pedig túl konfliktuskerülő.
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, March 13 2019 5:00PM
A marosvásárhelyi Ariel Gyermek- és Ifjúsági Színház előadása
Péter és Zsófi szerelmesek egymásba, de a fiú egyre inkább kisajátítja a lány érzelmeit és végül abba a tévképzetbe menekül, hogy kettejük szerelme átmenthető az örökkévalóságba.
Dedának, Péter kollégiumi szobatársának lesújtó véleménye van a felnőttekről, és azzal henceg, hogy ő nem akarja megélni, hogy ötven éves legyen.
A szerző, Háy János e szavakkal ajánlja a művet: „ Színmű azoknak, akik túl akarják élni a felnőttek rémuralmát és azoknak, akik túlélték és felnőtté lettek. „
Az előadást interaktív drámafoglalkozás követi, mely egyrészt továbbviszi a látott történetet, másrészt segít a nézőknek kibeszélni, feldolgozni azt.
A foglalkozás vezetésére Gyevi-Bíró Eszter, a Kolibri Színház színházi nevelési koordinátora készítette fel az előadásban szereplő színészeket.
Szereplők:
Scurcu Dávid eh.
Halmágyi Éva
Bonczidai Dezső
Cseke Péter
Gönczy Katalin
Gáll Ágnes
Puskás Győző
Szabó Dániel
Az előadást 14 éven felülieknek ajánljuk.
A vakáció nem indul mindenki számára felhőtlenül: Péterke, a Vadliba őrs egyetlen lány tagja betegágyba kényszerül. Barátai azonban nem hagyják, hogy unatkozzon – szó szerint cirkuszt alapítanak, hogy feldobják a nyarát. Állatkerti hajsza, magnóval rögzített oroszlánüvöltés, Lópici Gáspár, a plakátragasztó – és persze Bagaméri, a fagylaltos, aki a fagylaltját maga méri.
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pyotr Ilyich Tchaikovsky SWAN LAKE Classical ballet in three acts
Recirquel’s new production, Paradisum explores the myth of rebirth following the silence of a destroyed world, where the means of…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.