
Volt egyszer...az anyám
VOLT EGYSZER…AZ ANYÁM (12)
színes, feliratos francia-kanadai filmdráma, 102 perc
R: Ken Scott
SZ: Leila Bekhti, Jonathan Cohen
több
gyerekprogramajánló
Látjátok? Teli vagyunk ötletekkel, meglepetésekkel... Vajon még bálna programot is kínálunk nektek? Kattintsatok ide és meglátjátok!
A fenti linkre kattintva megtalálod az összes adatbázisunkban szereplő programot. Válogass kedvedre!
VOLT EGYSZER…AZ ANYÁM (12)
színes, feliratos francia-kanadai filmdráma, 102 perc
R: Ken Scott
SZ: Leila Bekhti, Jonathan Cohen
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. június 10. kedd, 19:00
Az életigenlő történet megtörtént/valós eseményeken alapul. Roland Perez dongalábbal született a hatvanas évek elején, ezért mindenki elkönyvelte fogyatékosnak. Mindenki, kivéve az édesanyját, aki elhatározta, hogy bármi is történjen, meggyógyíttatja a fiát és nemcsak boldog, de egészséges életet is biztosít neki. Az anyának szembe kellett néznie a bürokráciával, az egészségügy korlátaival és a
társadalmi előítéletekkel, ám a nőt semmi más nem érdekelte, csak a fia egészsége. Az anyai ösztönei mellett a világhírű énekes, Sylvie Vartan dalai tartották benne a lelket, és a reményt, hogy gyereke meggyógyul és sikeressé válik.
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
Anima Musicae - a zene lelke. A kreatív vonós műhelyből indult zenekar mára Európa rangos koncerttermeinek és fesztiváljainak vendége, Magyarország meghatározó kamaraegyüttese.
a Kőszegi Várszínház és Bartók Kamaraszínház vendégjátéka esőnap: augusztus 10. (vasárnap)
A filmtörténet kultikus darabja a világon először a Játékszínben kerül színpadra.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!